Nożyczki fryzjerskie TONDEO GERA

GERA, nożyczki niemal na wieczność

Twarde, wytrzymałe, solidne, ostre i trwałe - GERA, najnowsza para nożyczek w naszej ofercie, charakteryzuje się "wiecznie" długą żywotnością. Zawdzięczają to opracowanej i opatentowanej w Niemczech stali Niolox, która jest unikalna na skalę światową. Doskonałą stabilność zapewnia pięknie ukształtowane ostrze sztyletowe z centralnym żebrem, któremu nożyczki zawdzięczają swoją nazwę. Inspiracją dla naszych inżynierów i projektantów była germańska włócznia, zwana ger. Wśród plemion germańskich była ona oznaką władzy i symbolem wolności, a także ważnym narzędziem, na którym można było polegać w stu procentach. GERA to idealne nożyczki do wymagających zadań, w których stabilność i trwałość mają kluczowe znaczenie.

Krawędź tnąca i ostrze

Ostre jak brzytwa ostrze ze zintegrowaną krawędzią tnącą i najmniejszym kątem ostrza zapewnia doskonałe właściwości cięcia i maksymalną trwałość cięcia. Nożyczki fryzjerskie zostały wykonane w technologii CON BLADE, która nadaje krawędzi tnącej wyjątkową miękkość dzięki ekstremalnie wydrążonemu szlifowi wyjątkowo wypukłego ostrza nożyczek.

Stal i powierzchnia

Stal Niolox została opracowana i opatentowana w Niemczech. Stosowany przez nas specjalny stop z dodatkiem niobu jest unikalny na skalę światową. Jest wysoce odporny na korozję i ma wysoką twardość końcową, a jednocześnie charakteryzuje się wytrzymałością i elastycznością. Niolox umożliwia tworzenie bardzo cienkich i niezwykle ostrych konstrukcji nożyczek o wysokiej twardości bez narażania krawędzi tnącej na odpryskiwanie, co z pewnością może wystąpić w przypadku stali nierdzewnej o wysokim ustawieniu twardości. Stop stali Niolox osiąga niezwykle wysoką ostrość końcową, a jednocześnie jest niezwykle wytrzymały i odporny na zużycie. Dodatek niobu optymalizuje stop stali Niolox, który zawiera również molibden i wanad, i nadaje mu delikatną, jednorodną strukturę stali.

Ergonomia i punkt obrotu nożyczek

Elegancki, zintegrowany hak na palec i powierzchnia prowadząca na górnym ostrzu nożyczek zapewniają pewny chwyt i bezpieczne prowadzenie. Kątowy pierścień na kciuk z wgłębieniem zapewnia kciukowi niezbędną swobodę w każdej pozycji cięcia.

Zakres dostawy

Nasze wysokiej jakości nożyczki fryzjerskie są dostarczane z zestawem pielęgnacyjnym do nożyczek fryzjerskich. Zawiera on olejek do pielęgnacji ostrzy nożyczek oraz klucz do regulacji punktu obrotu. Zalecamy przyzwyczajenie się do nożyczek przez około 6 miesięcy, a następnie ponowne wyregulowanie ich w minimalnym zakresie, ponieważ nożyczki są idealnie wyregulowane przez naszych mistrzów nożyczek w momencie ich dostawy. Gwarantuje to, że praca nożyczek pozostaje bezwysiłkowa i delikatna. Ponadto w zestawie znajduje się skórzana ściereczka, dzięki której nożyczki fryzjerskie są czyste i zadbane. W zestawie znajdują się również wkładki na palce, które zapewniają pewny chwyt i zapobiegają wyślizgiwaniu się nożyczek fryzjerskich z dłoni. Akcesoria są zintegrowane z wysokiej jakości opakowaniem GERA.

Dodatkowe informacje:

Najwyższej jakości nożyczki fryzjerskie z ostrzem CONBLADE Opatentowana stal Niolox z dodatkiem niobu Doskonałe właściwości cięcia i strzyżenia Indywidualnie regulowana śruba Wysokiej jakości ręcznie polerowane ostrze z Solingen Zawiera praktyczny zestaw do pielęgnacji, skórzaną ściereczkę i wkładki na palce Kod produktu: 90026

Już wychodzisz? Prosimy zostań z nami :)

Podaj adres e-mail i ciesz się najwyższej jakości artykułami.